ـآخرین خبرایران و جهان

رئیس کل دادگستری گلستان بیان کرد؛برخورد قاطع با مخلان امنیت/«مسئولیت» مصونیت قضایی ایجاد نمی کند گرگان

برخورد قاطع با مخلان امنیت/«مسئولیت» مصونیت قضایی ایجاد نمی کند

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: با متجاوزان به جنگل‌ها، اراضی ملی و مخلان نظم و امنیت در گلستان برخورد جدی و قاطع خواهد شد.

به گزارش آزادشهرنیوز به نقل از خبرنگار مهر، حیدر آسیابی بعدازظهر شنبه در آئین تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری گلستان اظهارکرد: ولایت انقلاب و امنیت خطوط قرمز جمهوری اسلامی ایران است و برای صیانت از این خطوط قرمز و ارکان نظام از هیچ اقدامی دریغ نخواهیم کرد.

رئیس کل دادگستری گلستان افزود: مردمی بودن و تکریم ارباب رجوع رویکرد اصلی ما در دستگاه قضائی است و علاوه بر دیدارهای مردمی در قالب بازدیدهای میدانی تلاش می‌کنیم مردم بدون نیاز به واسطه با دستگاه قضائی ارتباط برقرار کنند.

وی بیان کرد: ضمن تعامل با همه نهادهای حاکمیتی استقلال دستگاه قضائی استان در دستور کار خواهد بود و به فرموده رهبری قاضی در محکمه جز خدا و قانون توافقی نخواهد داشت.

آسیابی گفت: نظارت درون و برون دستگاهی تشدید شده و در صورت کشف فساد در برخورد قضائی ملاحظه‌ای نخواهیم کرد.

رئیس کل دادگستری گلستان ادامه داد: در برخورد قضائی با کارکنان دولتی به موقع و در زمان مسئولیت خواهد بود و به عبارتی مسئولیت نباید مصونیت قضائی ایجاد کند.

وی بیان کرد: در احیای حقوق عامه و گسترش آزادی‌های مشروع توجه ویژه ای خواهد شد و کاهش جمعیت کیفری، رفع اطاله دادرسی، دادرسی الکترونیکی جزو راهبردهای اساسی قوه قضائیه در استان خواهد بود.

آسیابی عنوان کرد: در تحقق شعار سال پشتیبانی از تولید و رفع موانع تولید با همکاری دستگاه‌های اجرایی و نظارتی اهتمام جدی صورت خواهد گرفت.

رئیس کل دادگستری گلستان افزود: ستاد استانی پیگیری ستاد اقتصاد مقاومتی در قوه قضاییه با قوت و قدرت فعالیت خواهد کرد و با متجاوزان به جنگل‌ها اراضی ملی و مخلان نظم و امنیت برخورد می‌شود.

وی بیان کرد: برخورد با مجرمان باید به گونه‌ای رفتار شود که آنها خود را در چنگال قانون بدانند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا