ـآخرین خبر

دستگیری عاملان تیراندازی و سرقت مسلحانه در شهرستان آزادشهر   

🚨دستگیری عاملان تیراندازی و سرقت مسلحانه در شهرستان آزادشهر

🔻 جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان از شناسایی و دستگیری سه نفر از عاملان سرقت مسلحانه موتور سیکلت یکی از شهروندان شهرستان آزادشهر خبر داد.

 

🔻سرهنگ”فرزادتاجره”در تشریح این خبر گفت: چهارشنبه شب گذشته  و در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ به ماموران انتطامی شهرستان آزادشهر مبنی بر وقوع سرقت مسلحانه توسط سرنشینان یک دستگاه موتور سیکلت در یکی از محورهای این شهر مراتب به صورت ويژه در دستور کار ماموران قرار گرفت .

وی افزود : در همین راستا و با تشکیل تیم ویژه و سرکشی از محل وقوع  سرقت ، ماموران به سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت مشکوک و خواستار متوقف شدن آن شدند.

این مقام انتطامی در ادامه گفت : سرنشينان موتورسیکلت بدون متوجه به دستور پلیس ،  قصد متواری شدن از محل را داشتند که در همین حین یکی از سرنشينان به سمت ماموران پلیس تیراندازی کرد که متاسفانه یکی از ماموران از ناحیه پا مجروح و بلافاصله به مراکز در مانی اعزام و حال وی نیز مساعد اعلام شده است.

جانشین فرمانده انتطامی گلستان تصریح کرد:  با اشراف اطلاعاتی ماموران انتطامی و بررسی های میدانی دو نفر از سارقان مسلح روز گذشته و عامل تيراندازي نیز سحرگاه امروز جمعه در مخفیگاه خود دستگیر و متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

 

🤝🌹اخبار جدید و موثق شهرستان آزادشهر  را در رسانه #آزادشهرنیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا