ـآخرین خبرـآزادشهر رامیاناستان گلستان

دستگيري سارق سابقه دار قطع درختان در آزادشهر 

دستگيري سارق سابقه دار قطع درختان در آزادشهر

به گزارش آزادشهرنیوز سرهنگ “سيد داوودحسيني” در گفت ‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت درختان در آزادشهر و مطالبات شهروندان مبني بر برخورد و دستگیری سارقان اشجار ، رسیدگی به موضوع بصورت ويژه در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: با تلاش هاي ماموران انتظامي، متهم در حین قطع درختان در يکي از محلات شهرستان شناسایی و دستگیر شد. وی در هنگام مشاهده ماموران به سمت آنها حمله ور و به آنان نیز آسیب وارد کردکه با هوشیاری ماموران تلاش وی برای فرار از دست قانون ناکام ماند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با مستندات غیرقابل انکار پلیس، چاره ای جزء اقرار نداشت و به سرقت های متعدد قطع اشجار در شهرستان اعتراف کرد.

به گفته سرهنگ حسینی متهم دارای چندین مورد سرقت چوب و اماکن خصوصی می باشد.

فرمانده انتظامي آزادشهر اظهار داشت: برای نگهداشت درختانی که در کنار خیابان ها و جاده ها کاشته شده اند به صورت روزانه از بودجه عمومی هزینه می گردد و حراست از آنها نی وظیفه ای عمومی است لذا از شهروندان درخواست می شود هر گونه موارد مشکوک و قطع درختان توسط سارقان در محلات را از طريق شماره تلفن 110 به مركز فوريت هاي پليس اطلاع دهند.

پلیس استان گلستان 🔰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا