💢دستور جدید دادستان آزادشهر درباره واکنش سریع به هنجارشکنی و اخلالگری در جامعه/۵۰ نفر از سارقین و ارازل اوباش در ۲۰ روز گذشته روانه زندان شدند

 

دادستان آزادشهر

 

🔴دادستان شهرستان آزادشهر به سارقان و اراذل و اوباشی که با تیراندازی یا عربده کشی مخل نظم و امنیت عمومی می شوند، هشدار داد که مجازات های سنگینی در انتظار این افراد خواهد بود.

 

🔵به گزارش پایگاه خبری آزادشهرنیوز  سید امیر خشک دامن با بیان اینکه بر هم زدن نظم شهر یا سرقت اموال عمومی و استفاده از اسلحه در درگیری ها به هیچ عنوان پذیرفته نیست، اظهار کرد: ایجاد درگیری، عربده کشی و استفاده از هرگونه سلاح سرد و گرم، سرقت با سلاح گرم بازداشت و محکومیت به مجازات های سنگین را در پی خواهد داشت.

 

🔵وی باهشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی، افزود: دستگاه قضایی با اراذل و اوباش و مخلان نظم و آسایش عمومی برخورد قاطع و بدون اغماض خواهد داشت.

 

🔷دادستان آزادشهر یکی از ماموریت های مهم دستگاه قضایی را برخورد با این دسته از افراد عنوان کرد و گفت: با برهم زنندگان نظم، امنیت و آرامش جامعه هیچ مماشاتی نخواهیم داشت.

 

🔶 خشک دامن در پایان از دستگیری ۵۰ نفر از سارقین اموال عمومی ،سارقین مسلح و اراذل و اوباش در بیست روز اخیر خبرداد و خاطر نشان کرد : به مردم شهرستان آزادشهر اطمینان می‌دهیم اشد مجازات و بدون هیچ اغماض قانونی در انتظار اقدامات شرورانه و ضد امنیت عمومی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *