درگیری خونین در گنبد کاووس

🔴🔴درگیری خونین با ۲ کشته در #گنبدکاووس

⁦♦️⁩به گزارش آزادشهرنیوز سرهنگ “محمود علی فر” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: بدنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع درگیری شدید بین ۵ جوان در یکی از روستاهای شهرستان، بلافاصله ماموران انتظامی گنبدکاووس به محل اعزام شدند.

🔺وی افزود: با حضور پلیس در محل مشخص شد ۲ نفر از عوامل درگیری با سلاح سرد و گرم یکدیگر را بشدت مجروح کرده اند که توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل و ۳ نفر دیگر نیز قبل از حضور ماموران از محل متواری شده اند.

🔺سرهنگ علی فر با بیان اینکه مجروحان بر اثر شدت جراحات وارده فوت کردند، اظهار داشت: اقدامات تخصصی و اطلاعاتی پلیس آغاز و سرانجام در کمتر از ۶ ساعت مخفیگاه ۴ متهم دیگر این حادثه خونین شناسایی شد.

🔺فرمانده انتظامی گنبد کاووس خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی با مراجع قضائی، در عملیاتی غافلگیرانه هر ۴ متهم دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.

🔺وی گفت: متهمان در تحقیقات اولیه اقرار کردند به همراه یکی از دوستانشان که با فردی با هویت معلوم اختلافات شخصی داشت برای درگیری به منطقه ای دور از شهر رفته که در بین راه آن دو نفر یکدیگر را با سلاح سرد و گرم مجروح کرده و به قتل رساندند.

🔺فرمانده انتظامی گنبدکاووس افزود: هر ۴ متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

🤝🌹اخبار جدید و موثق شهرستان آزادشهر  را در کانال #آزادشهرنیوز  دنبال کنید👇

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *