استان گلستان

قاتل ۲۲ ساله آزادشهری در زاهدان دستگیر شد

قاتل ۲۲ ساله آزادشهری در زاهدان دستگیر شد

دستبند پليس بر دستان قاتل جوان 22 ساله آزادشهري

با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان آزادشهر، قاتل جوان 22 ساله آزادشهري در زاهدان دستگیر شد.


سرهنگ “سید داوود حسینی” در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در خصوص جزئیات این خبر، گفت: برابر اعلام مركز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره درگیری منجر به جرح در کمربندی شهرستان، بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی ادامه داد: طي بررسي اوليه مشخص شد در این درگیری، جوان حدودا 22 ساله با ضربات چاقو به شدت مجروح پس از انتقال به بيمارستان توسط عوامل امدادي، به علت شدت صدمات و جراحت های وارده فوت كرده است.
سرهنگ حسینی افزود: با توجه به فوت فرد اشاره شده، موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
این مقام انتظامی تصریح کرد: طي تحقيقات و بررسي ميداني انجام شده ماموران به اين نتيجه رسيدند که علت درگيري و فوت جوان آزادشهري اختلافات شخصی و خانوادگي با قاتل بوده است.
فرمانده انتظامی آزادشهر با بیان این که قاتل و 2 همدست وی پس از ارتکاب به این جنایت به مکان نامعلومی متواری شده اند، بيان كرد: كاراگاهان پليس آگاهی با استفاده شگرد های خاص پلیسی محل اختفاء يكي از متهمان را در استان سیستان و بلوجستان شناسائی کردند.
سرهنگ حسینی تصریح کرد: پس از اخذ نیابت قضائی اکیپی از ماموران زبده و مجرب به استان سیستان و بلوجستان عزیمت و پس از 14روز تلاش شبانه روزی و تعقیب و مراقبت، متهم اصلي و قاتل را شناسائی و با همکاری ماموران پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان در یک عملیات غافلگیرانه وي را دستگیر کردند.
سرهنگ حسینی با اشاره به بازسازي صحنه قتل، گفت: متهم در تحقيقات فني و تخصصي و مواجهه با مستندات غير قابل انكار پليس، به قتل با همدستی 2 نفر از بستگانش اعتراف كه پس از تشکیل پرونده براي سير مراحل قانوني، تحويل مراجع قضائي شد.
فرمانده انتظامی آزادشهر خاطر نشان كرد: با توجه به اهميت و حساسيت موضوع، تلاش پليس به جهت دستگيري 2 متهم ديگر ادامه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا